12.01., OPINIA PSYCHOLOGICZNA. Jak ją napisac? mgr Gabriela Michalik

NOWA GRAFIKA WYDARZEŃ (43).jpg
  • promocja
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Cena: 69,00 zł 79,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 8828-46466_20220602095925

Opis

CENA PROMOCYJNA: w tym materiały i certyfikat w formie elektronicznej oraz 3-dniowy dostęp do nagrania!

PROGRAM WEBINARU:
Szczegóły wkrótce!

PROWADZĄCA: mgr GABRIELA MICHALIK - psycholog dziecięcy i logopeda. Na co dzień pracuje w Krakowskim Centrum Maltańskim, gdzie zajmuje się terapią dzieci z deficytem rozwojowym. Prowadzi również własne konsultacje i diagnozę małych dzieci. Specjalizuje się we wcześniactwie. Ukończyła studia psychologiczne ze specjalnościami: psychologia kliniczna dzieci i młodzieży oraz psychologia edukacji i rodziny na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z logopedii na Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując oraz realizując staże i praktyki w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, przedszkolach i żłobkach. Aktualnie pracuje w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom, gdzie jako psycholog udziela opieki terapeutycznej oraz diagnostycznej dzieciom od urodzenia do rozpoczęcia nauki szkolnej. Specjalizuje się w ocenach rozwoju psychomotorycznego niemowląt i małych dzieci. 

PŁATNOŚĆ: W przypadku niemożności skorzystania z szybkich płatności, można dokonać tradycyjnego przelewu na konto:
Marta Leńczuk mbank 87 1140 2004 0000 3002 7738 7951
W przypadku przelewu tradycyjnego w tytule opłaty proszę wpisać: imię i nazwisko, nazwę i datę webinaru oraz przesłać wiadomość wraz z potwierdzeniem przelewu lub informacją o dokonaniu płatności na adres: instytutdoskonalenialogopedow@gmail.com

LINKI DO WYDARZENIA ZWYKLE SĄ UDOSTĘPNIANE DZIEŃ WCZEŚNIEJ WRAZ Z MATERIAŁAMI, A CERTYFIKATY W CIĄGU 2-3 DNI OD DATY SPOTKANIA!

RESPEKTUJEMY FAKTURY Z ODROCZONYM TERMINEM PŁATNOŚCI DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH. W tej sprawie prosimy o kontakt: instytutdoskonalenialogopedow@gmail.com

TERMIN: 12.01.2023r., godz. 18.00-20.00
UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona!

LINKI DO WYDARZENIA ZWYKLE SĄ UDOSTĘPNIANE DZIEŃ WCZEŚNIEJ WRAZ Z MATERIAŁAMI, A CERTYFIKATY W CIĄGU 2-3 DNI OD DATY SPOTKANIA!

DODATKOWE INFORMACJE: 515 238 028
instytutdoskonalenialogopedow@gmail.com 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl