22.11., DIAGNOZA I TERAPIA NEUROLOGOPEDYCZNA DZIECI Z FASD, dr hab. Prof. UP Halina Pawłowska-Jaroń, dr hab. Prof. UP Sława Orłowska-Popek, cena: 99 zł

DIAGNOZA LOGOPEDYCZNA - 2022-05-28T062620.820.jpg
 • nowość
Dostępność: średnia ilość
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: F047-18073

Opis

TERMIN WEBINARU: 22.11.2022r., godz. 18.00-20.00
 
CENA PROMOCYJNA: 99 zł, w tym materiały oraz certyfikat

PROWADZĄCE: 
Halina Pawłowska-Jaroń - dr hab. nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, profesor nadzwyczajny w Katedrze Logopedii i Zaburzeń Rozwoju, członek zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Swoje zainteresowania naukowe koncentruje wokół zagadnień nabywania i rozwoju języka u dzieci upośledzonych, obciążonych genetycznie warunkowanymi zespołami chorobowymi, zaburzeń rozwoju, w tym komunikacji językowej dzieci przedwcześnie urodzonych, dzieci z epilepsja oraz spektrum zaburzeń po płodowej ekspozycji na alkohol (FASD) i inne teratogeny,  diagnozy  i terapii logopedycznej osób starszych.
 

Sława Orłowska-Popek - od 2019 roku profesor w Katedrze Logopedii i Zaburzeń Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, absolwentka filologii polskiej, logopedii i neurologopedii. Tytuł doktora w dziedzinie językoznawstwa stosowanego uzyskany w 2008 r. na podstawie pracy doktorskiej Językowe sposoby wyrażania emocji i uczuć przez uczniów niesłyszących (analiza tekstów) (promotor prof. dr hab. Jagoda Cieszyńska-Rożek). Od 2018 roku doktor habilitowany. Praca habilitacyjna ukazała się nakładem Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Pedagogicznego w 2017 r. i nosiła tytuł: Programowanie języka w terapii logopedycznej (na przykładzie rozwoju języka dzieci niesłyszących). Od 1997 do 2014 roku – nauczyciel logopeda, terapeuta w Zespole Diagnozy i Terapii, następnie Zespole  Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Krakowie. Jako terapeuta od 2010 roku współpracuje z Centrum Metody Krakowskiej. Autorka ponad czterdziestu artykułów i dwóch monografii oraz współredaktorka monografii z zakresu logopedii. 

PROGRAM: 
 1. Spektrum płodowych zaburzeń alkoholowych - FASD.
 2. Co dzieje się w mózgu po ekspozycji na alkohol?
 3. Diagnoza według polskich standardów opieki nad dziećmi z FASD
 4. Terapia neurologopedyczna
  - symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania - wspieranie rozwoju
  - kształtowanie systemu językowego techniką programowania i język matematyki
  - emocje i umiejętności społeczne
  - formowanie prawidłowych umiejętności w zakresie spostrzegania słuchowego
  - wspieranie funkcji wzrokowych, operacji myślowych i procesów pamięci
  - logoterapia - wsparcie terapeutyczne rodziców
 1. Prawo oświatowe - pomoc dzieciom z FASD
PŁATNOŚĆ: W przypadku niemożności skorzystania z szybkich płatności, można dokonać tradycyjnego przelewu na konto:
Marta Leńczuk mbank 87 1140 2004 0000 3002 7738 7951
W tytule opłaty proszę wpisać: imię i nazwisko, nazwę oraz datę webinaru oraz przesłać potwierdzenie na e-mail: instytutdoskonalenialogopedow@gmail.com
 
 
LINKI DO WYDARZENIA ZWYKLE SĄ UDOSTĘPNIANE DZIEŃ WCZEŚNIEJ WRAZ Z MATERIAŁAMI, A CERTYFIKATY W CIĄGU 2-3 DNI OD DATY SPOTKANIA!
 
DODATKOWE INFORMACJE:
instytutdoskonalenialogopedow@gmail.com;
tel. 515 238 028 - Marta Leńczuk

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl