BRAK MIEJSC, KRAKÓW, 10.08.2024R., KREATYWNE ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE W SZKOLE/PRZEDSZKOLU (1)

Dostępność: brak towaru
Cena: 420,00 zł 420.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

BRAK MIEJSC! Ewentualnie lista rezerwowa...
 
Szkolenie dla początkujących logopedów i studentów logopedii oraz wszystkich tych, którzy szukają nowych inspiracji do pracy, zwłaszcza w prowadzeniu zajęć logopedycznych w niewielkich grupach szkolnych/przedszkolnych. 
 
TERMIN I MIEJSCE szkolenia:
Kraków, 10.08.2024r., godz. 11.00-14.30
Aparthotel, ul. Lwowska 1, Kraków
 
PROWADZĄCA: Marta Leńczuk - logopeda i pedagog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, entuzjastka nietuzinkowych rozwiązań terapeutycznych. Prowadzi indywidualną i grupową terapię dzieci z różnymi zaburzeniami językowymi. Doświadczenie zdobywała w różnych placówkach oświatowych (poradnie, przedszkola, szkoły, ośrodki doskonalenia nauczycieli). Zajmuje się poradnictwem dla rodziców i opiekunów oraz diagnozą pedagogiczno-logopedyczną dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem oceny poziomu rozwoju językowego oraz trudności w uczeniu się. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte na niezliczonych kursach i konferencjach naukowych.
 
ODBIORCY: szkolenie przeznaczone jest dla początkujących logopedów i studentów logopedii
 
KOSZT: 420 zł, w tym certyfikat, materiały, mnóstwo pomysłów na zabawy po najmniejszych kosztach (propozycja zwłaszcza dla tych logopedów, którzy mają jeszcze puste gabinety, a funduszy na pomoce logopedyczne brak).
 
W PROGRAMIE m.in.
1. Zabawy miofunkcjonalne (w zakresie oddychania, połykania, pozycji spoczynkowych - języka, warg)
2. Twórcze aktywności z elementami sztuki i muzyki (zwłaszcza Dzieci mają być twórcze, a terapeuci troszkę, ale bez przesady - specjalne zdolności nie są wymagane).
3. Zabawy ruchowe i sensoryczne (do tego również nie są wymagane super moce, a jedynie wygodny strój i obuwie na zmianę).
4. Ćwiczenia-wyzwania (niech to pozostanie niespodzianką do końca, ale na pewno będzie związane z różnymi ćwiczeniami logopedycznymi).
5. Relaks na zakończenie również się przydadzą, zwłaszcza po wielu innych, poprzednich ćwiczeniach.
 
DODATKOWE INFORMACJE: szkolenia@instytut-doskonalenia-logopedow.pl
515238028

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl